king oyna

Play King Oyna

Kağıt oyunu severlere 24 saat ulaşabilecekleri kingoyna.net adresinden play king oyna hizmeti sağlayan site bu oyun hakkında verdiği bilgiler ile ilk defa bu oyunu oynamak isteyenlerin dahi oyunda başarılı olmalarına yardımcı oluyor. Zevkli olduğu kadar zor da olan bu oyunun sisteme veya başka kullanıcılara karşı oynandığı site de kullanıcılar oyun oynarken yeni insanlar ile de tanışma fırsatı yakalıyorlar. Kaliteli bir alt yapı sunucusuna bağlı olarak hizmet veriyor olmasından dolayı herhangi bir kesinti sorununun yaşanmadığı site de kullanıcılar king oyunu ile boş zamanlarını daha kaliteli şekilde değerlendiriyorlar.

Play King Oyna
Play King Oyna

Play King

İskambil oyunları arasında öğrenmesi en zor olanı olarak bilinen king oyunu 4 kişi ve 52 kağıdın saatin tersi yönünde dağıtılması ile başlanan bir masa oyunudur. Dağıtılan kağıtlar sonucu eline karo 2 gelenin nasıl oynanacağını belirlediği bu oyun koz veya ceza olarak iki şekilde oynanmaktadır. Kozu belirleyenin en az 5 el kazanması gereken bu oyunda ceza tercih edildiğinde ise amaç ceza kağıdından uzak durmaktadır. Puanlama sistemi ile oynanan bu oyun maksimum 20 turda tamamlanmaktadır.

Play King Oyununu Oynamak İçin Üyelik Gerekiyor Mu?

Play king oyununa büyük ilgi olan site hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de bu oyun seçeneğinden faydalanmak için üyelik gerekip gerekmediğidir. Sitenin canlı destek birimi aracılığı ile de saniyeler içinde cevap verdiği bu sorunun cevabı üyelik gerekmediğidir. Site kurallarına uyulduğu süre boyunca herkesin yararlanabildiği play king oyna hizmetinde sitenin ücret de talep etmiyor oluşu takipçisi çok olan bu oyunun siteye yeni kullanıcılar kazandırmasına neden olmaktadır.

Play King Oyununu Nasıl Oynarım?

İşlevsel ve kullanımı kolay olan web sitesi ara yüzüne sahip olan siteye giriş yapan kullanıcılar king oyununu ve sitenin diğer tüm hizmetlerini çok net bir şekilde görebilirler. İstediği oyunu veya hizmeti bulamayanlar için arama motorunun da bulunduğu sitenin sağ üst tarafından play king sekmesi bulunmaktadır. Üzerine tıklandığında king oyunu hakkında bilgilerinde bulunduğu bu sekme kullanıcılar play king oyna tuşuna yönlendirmektedir. Bu tuşa basıldığında ise renkli görünümü ile king oyunu açılır.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarla King Oyna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli King Oyunu Oynama Sitesi