King Oyna

King Oyunu Oyna

okey oyna

Sanal oyun grupları içinde oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği kart oyunlarından biridir. Site üzerinden bu kart oyununu online veya çevrimdışı oynamanız mümkün. Belli kuralları olan oyun için ceza ve koz özellikleri eklenmiş olup; içerik daha keyifli hale getirilmiştir. King oyunu oyna kategori listesinden kaçlı grup halinde masaya oturacağınızı seçebilirsiniz. En az 4 ile başlayan king kart oyunları site üyelerimize ücretsizdir. Hızlı üyelik sayesinde, sitemizi ziyaret ederek kart oyunlarına dâhil olabilirsiniz.

King Oyununda Bilinmesi Gereken Kurallar

King oyun oyna 52 iskambil kâğıdı ile oynanır. Toplamda 20 tur atma şartı vardır. 12 cezadan ve 8 kozdan oluşan oyun kuralları vardır. Bunun yanında oyuncuların 3 ceza hakkı ve 2 koz hakkı olacaktır. Sitenin aktif olarak oynanan oyunu olup, hd kalitesi ve kesintisiz oyun serisini siz takipçilerimize sunuyoruz. En iyi king siteleri arasında olmak için 7/24 oyun geliştirme ve çanak, play, bilgisayarda king modlarını tasarlamaya devam ediyoruz. 20. Yüzyıldan bu yana kadar oynanan king oyununun yeni versiyonları en iyi duruma getirilmeye çalışılıyor.

King Oyunu Kategorileri

King oyun oyna kategorisine bakıldığı zaman her üyenin kendi becerisine göre kart oyunu bulması kolaydır. Farklı king oyunları ile online kart oyunlarını ister grup halinde ister sisteme karşı oynayabilirsiniz. Sitemizde yer alan ve alt yapısı geliştirilmiş king oyun çeşitlerine bakacak olursak; çanak, play, gamyun, king offline ve bilgisayarla king gibi farklı versiyonlarına yer veriyoruz. Sitemizin bu kategorisinde seçmiş olduğunuz king oyunları ücretsizdir. Tamamen ücretsiz ve bedava olması binlerce kullanıcının aynı anda sitemizde online olarak kart oyunlarında aktif kalmasını sağlamakta. King oyna butonuna tıklayarak açık olan king salonlarında yerinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan King Oyununa Üyelik Nasıl Oluşturulur? başlıklı makalemizde King Oyunu, King Oyununa Üyelik Nasıl Oluşturulur ve King Oyununa Üyelik Oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli King Oyunu Oynama Sitesi