King Oyna

King Offline Oyna

okey oyna

Kağıt oyunları arasında en popüler olanı olarak bilinen king oyunu için internet ortamında king offline oyna hizmeti veren kingoyna.net sitesini ziyaret edenler çevrimdışı olarak istedikleri kadar bu oyun heyecanını yaşayabilirler. Oldukça eğlenceli, zeka ve şans oyunu olan king oyunu hakkında siteden bilgi almanın mümkün olmasının yanı sıra internet ortamında da bu oyuna ait bilgileri bulmak çok kolaydır. Oynaması ve öğrenmesi biraz zor ancak çok eğlenceli olan king oyun oldukça da sürükleyicidir. Birçok taraftarı olan bu oyunun sunumunu kullanıcılarına kaliteli alt yapı sunucuları sunan siteye ait oyunlarda sorun yaşanma ihtimali yoktur.

King Oyna Offline
King Oyna Offline

King Offline İçin Üyelik ve Ücret Gerekiyor Mu?

King offline gibi popüler ve eğlenceli bir oyunun tüm heyecanını sitesi üzerinden kullanıcılarına yansıtan ve hiçbir sorun yaşanmaması için 24 saat kesintisiz canlı destek hizmeti sağlayan site de king offline oyna hizmetinden yararlanmak isteyenlerin siteye üyelik yapmalarına veya oyun için siteye ücret ödemelerine gerek yoktur. Bu seviyede king oyunu hizmet verilen ancak buna rağmen kullanıcılarından hiçbir talepte bulunmayan site uyulacak kuralları web sayfası üst kısmında belirtmektedir.

King Offline Oyununu Nasıl Oynayabilirim?

Site web adresine ulaşan kullanıcılar sitenin yenilenen renkli ara yüzünde king oyununun nasıl oynanacağı ile ilgili sekmeleri görürler. Bu oyunlar arasından king offline sekmesine tıkladıkları zaman ise bu iskambil oyununu çevrimdışı olarak oynayabilecekleri HD görüntü kalitesi ile masa önlerine açılır. Sistemin dağıttığı kağıtlar ile oynanan bu oyun siteni hızlı bir alt yapıya sahip olmasından dolayı akıcı olarak oynanmaktadır.

King Offline Nasıl Oynanır?

Halk arasında Rıfkı olarak da bilinen bu oyun 4 kişi ve 52’lik bir deste kağıt ile oynanmaktadır. Her oyunun toplam 20 turda tamamlandığı bu eğlenceli oyunda ilk olarak kağıtlar dağıtılır ve elinde karo 2 olan oyunun koz mu ceza mı olacağına karar verir. Elinde karo 2 olan kişinin belirlediği kozdan en az 5 tane alabilmesi gerekir. Ceza denildiğinde ise oyuncuların ceza olarak belirlenen kağıttan mümkün olduğu kadar uzak durmaları gerekir. Puan sistemi ile oynanan bu oyunda en yüksek puan ile oyunu bitiren kazanmış olur.

Bir önceki yazımız olan Gamyun King Oyna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli King Oyunu Oynama Sitesi