king oyna

Çanak King Oyunu Nasıl Oynanır?

Online masa oyunları arasında sevilerek oynanan, aynı zamanda farklı oyun versiyonlarına sahip olan çanak oyunlarını sizlere sunuyoruz. Peki, çanak king oyunu nasıl oynanır? Sorusuna cevap arıyorsanız; çanak king oyunlarımızın altında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Açık salonlar ve ücretsiz deneme haklarınız ile günlük kart oyunlarının keyfini mobil ve PC üzerinden çıkarabilirsiniz. Sitemizin en sevilen oyunları arasında gelen çanak king oyununa ait bazı kurallar yer alıyor.

Çanak King Oyun Kuralları

Zeka oyunu tarzında olan çanak king platformunda şans ve yeteneklerinizi bir arada kullanabilirsiniz. 4 kişi ile oynanan çanak king oyununda farklı kurallar çerçevesinde kurallara yer veriyoruz. Cezalı ve klasik king oyunlarına da sahip geniş yelpazeli kategoriye sahibiz. Bu iki farklı moddaki çanak king oyunu nasıl oynanır? Oyun ekranı, oyun efektleri, salon ve kart hd gibi durumları istediğiniz gibi düzenleyeceğiniz ayarlama seçenekleri sunuyoruz. Mobilden ve PC başında ücretsiz oynayabileceğiniz çanak king için daha fazla ekstra ve bonus etkinlikleri düzenliyoruz.

Çanak King Oynama Şekli

Sanal oyun grupları tarafından sevilen bu çanak king oyunu nasıl oynanır? Oyun başında sırası seçilen oyuncu desteyi 4 oyuncuya birer birer dağıtır. Dağıtılan kart sonunda oyuncuların elinde toplamda 13 kart olmak zorundadır. Karo ikili elinde olan oyuncu, oyuna başlanacak ilk oyun kartını belirleme hakkına sahiptir. Oyuna başlandığı sırada 4 el mutlaka ceza oyun eli atılmak zorunludur. Bakıldığı zaman toplamda da 12 el atılmış olacaktır. Günlük çanak king oyununda her oyuncuya 3 defa oyuna katılma hakkı tanınır. Çanak king kategorilerine bakıldığında; el almaz, kız almaz, erkek almaz, kupa almaz, son iki ve son olarak rıfkı oyun modları da vardır.

Bir önceki yazımız olan King Oyununa Üyelik Nasıl Oluşturulur? başlıklı makalemizde King Oyunu, King Oyununa Üyelik Nasıl Oluşturulur ve King Oyununa Üyelik Oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli King Oyunu Oynama Sitesi